Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obnova materskej školy v obci Dolné Kočkovce

Operačný program kvality životného prostrediaVytlačiť
 

logo ŽP a EU

Názov projektu:

Obnova materskej školy v obci Dolné Kočkovce.

Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou.

Výška poskytnutého nenávratného finančného príspevku: 406 284, 87 €.

Krátky opis projektu: Predmetom projektu je zvýšenie energetickej účinnosti budovy materskej školy v obci Dolné Kočkovce. Technický stav budovy je nevyhovujúci, v dôsledku čoho je jej prevádzka náročná a spojená s vynakladaním vysokých objemov finančných prostriedkov na energie a údržbu. Neustále vynakladanie finančných prostriedkov na túto budovu neumožňuje obci realizovať ďalšie projektové zámery, ktorých realizácia je potrebná. Projektová dokumentácia rieši zníženie energetickej náročnosti budovy prostredníctvom:

-zateplenia obvodového plášťa,

-zateplenia strechy,

-výmeny výplní okenných otvorov,

-výmeny svietidiel,

-inštalácie rekuperačnej jednotky,

-rekonštrukcie ústredného vykurovania ako aj ďalšie stavebné úpravy a dokončovacie práce uvedené v projektovej dokumentácii a rozpočte projektu.

Navrhovanou obnovou verejnej budovy bude modernizovaný vonkajší vzhľad objektu, zníži sa energetická náročnosť budovy a naplnia merateľné ukazovatele. Zlepšené tepelno-fyzikálne vlastnosti znížia náklady na energie a predĺžia životnosť stavby. Dispozičné riešenie verejnej budovy ostáva zachované a nezmení sa funkcia budovy.


 

Počet videní: 1289


 

Obnova materskej školy v obci Dolné Kočkovce

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka